Káva a koktejly, to je, oč tu běží. Nic moc dalšího tady nenajdete (kromě nás samozřejmě). Vlastně … ještě můžete hledat mávající kočičku. Druhá EMA je součástí naší libeňské „dílny“, kde se učíme pražit kávu, péct chleba, kde zaškolujeme naše nové baristy, a kde bychom jednou rádi pečení chleba nabídli i vám ve formě kurzů. Hrajeme si s dlouze fermentovanými těsty a radost si děláme pražením kávy na vesmírném stroji Diedrich IR-12. Tahle EMA je tak trochu sebestředná a proto vám nabídne jen a jen naši kávu Alf & Bet.

barman Tomáš Válka  

Hrajeme si s dlouze fermentovanými těsty a radost si děláme pražením kávy na vesmírném stroji Diedrich IR-12. Tahle EMA je tak trochu sebestředná a proto vám nabídne jen a jen naši kávu Alf & Bet.

Karolína Tichá

Hrajeme si s dlouze fermentovanými těsty a radost si děláme pražením kávy na vesmírném stroji Diedrich IR-12. Tahle EMA je tak trochu sebestředná a proto vám nabídne jen a jen naši kávu Alf & Bet. Hrajeme si s dlouze fermentovanými těsty a radost si děláme pražením kávy na vesmírném stroji Diedrich IR-12. Tahle EMA je tak trochu sebestředná a proto vám nabídne jen a jen naši kávu Alf & Bet.